ubdokulu

Bize Katıl

S.S.S.

Sıkça Sorulan

Sorular

UbD Video’da Aktif Olan Sensin

Özgün içeriği ve etkileşimli öğrenme etkinlikleriyle UbD’nin baştan sona, genelden özele her detayla öğrenecek, gerekli becerileri edinecek UbD’nin ana fikirlerini anlayacak ve öğrendiklerini transfer edeceksin.

UbD’nin güncellenmiş son içeriği, çağdaş mesleki gelişim yöntemleri eşliğinde Dr. Selçuk Doğan’ın anlatımıyla ulaşmak istediğiniz her an sizinle!

Özgün ve Kapsamlı İçerik

UbD’nin orijinaliyle birebir uyumlu, hem kuramsal hem pratik yönden her detayı ele alan anlatımla, UbD’de derinleş.

Etkileşimli Etkinlikler

Videodan öğrenirken konunun en önemli noktalarında açık uçlu ya da çoktan seçmeli sorularla öğrenme durumunu gözden geçir.

İlerlemeni Takip Et

Her video başında bulunan üç soru ile ön bilgini ölç. Aynı soruları videonun sonunda cevaplayarak öğrenme düzeyini test et.

Sınırsız Erişim Sonsuz Öğrenme

Bir yıl boyunca videolara eriş, etkileşimlere yeniden katıl, tartışmalardaki gönderileri yanıtla ve aralıksız öğrenmeye devam et.

UbD Video’yla İlgili Aklında Soru Mu Var?

Bizde de Cevapları Var!

Videolardaki tüm konuları Dr. Selçuk Doğan anlatıyor.

PlayPosit platformu üzerinden bütün videoları izleyebilir ve etkinliklere katılabilirsin.

Abone olduktan sonra bir yıl boyunca PlayPosit üzerinden videoları sınırsız olarak izleyebilirsin.

Bu yaklaşım etik olarak doğru olmadığı gibi güvenlik şüphesine de neden olacaktır. Böyle bir durumda PlayPosit, IP adresi üzerinden tanımlama yaparak sizi tespit eder. Biz de üzülerek üyeliğinizi bir daha geri alamayacak şekilde sonlandırmak zorunda kalırız.

PlayPosit kolay öğrenilen bir uygulamadır. Ancak biz yine PlayPosit’i nasıl kullanacağını anlatan etkileşimli bir video hazırladık.

Bize e-posta atarsan, içinde dört videonun olduğu demo sınıfa bir haftalık erişim imkanı verebiliriz.

UbD Video modüllerinde bulunan videolardaki sorulara ve etkileşimlere cevap vererek %90 ve üzeri puan alan ve kısa görevi tamamlayan herkese Sertifier üzerinden katılım belgesi gönderilecektir.

İletişim sayfasındaki formu doldur ya da merhaba@ubdokulu.com’a bir e-posta gönder. 24 saat içinde sana cevap vereceğiz.

UbD Okulu’ndaki her eğitim ve materyali ister havale/EFT yoluyla isterseniz de iyzico üzerinden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Satın alma talebinizi oluşturduktan sonra, UbD Okulu temsilcisi sizinle irtibata geçecektir.

Sosyal medyada ve www.ubdokulu.com’da indirim kodları paylaşıyoruz. Bunlardan birini yakalamak için bizi sürekli takip etmen yeterli.

Hayır, böyle bir zorunluluk yok. UbD Video’yu alıp almamak Discord’ta öğrenmeyi etkilemez. Ama informal öğrenme ve network kurmak için Discord oldukça uygun bir ortam. Bu bir öğrenme fırsatı ve kaçırmak istemeyeceksin

Discord UbD Topluluğu ve UbD Video, UbD Okulunun farklı eğitim girişimleridir. Birbirleriyle ilintili olsa da, ayrı ayrı satın alma yapmak gerekir. UbD Video ve UbD Topluluğu 1 yıllık üyelik şeklinde satın alınabiliyor.

Discord UbD Topluluğu, UbD Video ve UbD ONLINE, UbD Okulunun farklı eğitim girişimleridir. UbD ONLINE, Canvas üzerinden yürütülür. Bu eğitim programında okuma parçaları, kısa sınavlar, tartışma etkinlikleri ve videolar bulunmaktadır. Ancak bu videolar PlayPosit’teki gibi etkileşimli  değildir. UbD ONLINE, kendi hızında öğrenmek ve küçük adımlarla ilerlemek için tasarlanmıştır; UbD Video ise , odaklı ve hızlı ilerlemek isteyenler için idealdir.

Evet. UbD okulunda tek amaç her yönü ve tüm detaylarıyla UbD’yi öğretmektir.

Evet. UbD Lideri, UbD Asenkron ve UbD Flipped eğitim programlarının yanında UbD Okul Modeli’yle okulların UbD okuluna dönüşümünde 30 kişilik bir uzman ekiple destek veriyoruz.